Překvapení.cz


  • Hry a soutěže
  • Křížovkářský slovník
  • Soutěžní kupon

p28 24939


Hlavní navigace

  • Magazín
  • Diskuze
  • Dotazy
  • Předplatné
  • Kontakty
  • Překvapení!
  • Recepty
  • Rozhovory
  • Pozvánky
  • Tipy
  • Rádce
  • Inspirace
  • Příběhy
  • Akce
  • Zajímavosti

Jste zde: Úvodní stránka › Pozvánky > Zúčastněte se prvního VoltaRUNu

velikost písma malá střední velká

Pozvánky

Běh pro dobrou věc

Zúčastněte se prvního VoltaRUNu

Autor: Redakce

Zúčastněte se prvního VoltaRUNu a pomozte desetiletému Kubovi k potřebné rehabilitaci

 

První závod ze série Běhej lesy, a tedy i přidružený závod VoltaRUN, proběhnou v sobotu 6. června na Vysočině. Díky partnerovi závodů, firmě GSK, přispěje každý běžec na intenzivní pooperační rehabilitaci desetiletému Jakubovi.

 

Po z důvodu vládních omezení posunutém startu běžecké série Běhej lesy je jasné, že první závod se poběží už v sobotu 6. června na Vysočině. Pořadatelé i partner série, společnost GSK se svou značkou Voltaren, tak vyhověli poptávce běžců, a zároveň tak opět aktivovali projekt pomoci dětem s omezením pohybového aparátu. Na všech trasách série budou běžci pomáhat konkrétním rodinám tak, aby se mohly znevýhodněné děti opět s radostí hýbat.

 

Výtěžek prvního závodu podpoří desetiletého Jakuba s dětskou mozkovou obrnou, epilepsií a těžkou mentální retardací. Na podzim jej čeká náročná ortopedická operace, po které je nutná intenzivní rehabilitace. A právě tuto rehabilitaci, která Jakubovi pomůže jak po fyzické, tak po psychické stránce, běžci na Vysočině pomohou realizovat.

voltaren-se-spojuje-s-behej-lesy 20854

 

„Za každý kilometr, který závodníci na Vysočině překonají, přispěje Voltaren 2 Kč na Jakubovu rehabilitaci. Naším společným cílem je vybrat 50000 korun, takže doufáme, že zájem a podpora bude veliká,” komentuje aktivitu Margarita Bezborodova za značku Voltaren.

 

Kromě hlavního závodu se mohou zájemci bez rozdílu kondice registrovat také na speciální VoltaRUN. Trasu v délce 4 km si mohou dovolit například i senioři, maminky s kočárky nebo další doprovod závodníků. K závodu se lze přihlásit předem online, nebo i v den závodu na Vysočině. Kapacita VoltaRUNu je však omezená, zúčastnit se může 100 osob, proto není na místě s registrací váhat nebo ji nechávat na poslední chvíli. Veškeré prostředky získané registrací k VoltaRUNu poputují prostřednictvím Nadace Nova malému Jakubovi. VoltaRUN startovné je 250 Kč.

 

„Tím, že není VoltaRUN nijak náročný, podporuje naši dlouhodobou myšlenku, že pohyb a radost z pohybu by měly být pro všechny. Zúčastnit se ho mohou celé rodiny napříč generacemi. Stráví spolu čas v krásném lese, a navíc společně pomohou Kubovi,” doplňuje Margarita za Voltaren.

 

Pomáhat můžete i svým nákupem. GSK totiž dětem přispěje 2 Kč i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren, a to v období od 1.6.2020 do 31.10.2020.*

 

Během závodů budou pořadatelé dodržovat veškerá potřebná opatření a vládní nařízení. Startovat se tedy bude po skupinách maximálně 300 běžců a na místě budou oddělené zóny startu a cíle tak, aby se tyto skupiny nepotkaly. V místě konání závodů bude navíc na klíčových místech jako jsou toalety, šatny, prostor registrace nebo vstup do areálu, dostupné dostatečné množství dezinfekce. Pravidelně dezinfikované budou zároveň všechny společné prostory.

 

V rámci celé série bude možné pomáhat ještě na závodech v parku Lednice (20. 6.), ve Slavkovském lese (27. 6.), v Brdech (18. 7.), Bílé (1. 8.), v okolí Karlštejna (15. 8.), v Jizerských horách (29. 8.) a na nočním závodě v Boleticích (12. 9.). Každým závodem běžci podpoří jinou rodinu.


poslat článek tisknout

Poslat článek na email



* pole s červeným zvýrazněním jsou povinná


Přihlášení

 
Zapomenuté heslo Nová registrace


Aktuální výhry

2x audiokniha + kniha: Povídky jedna báseň + Až na kraj světa

2x 2 knihy: Svěřený čas + Tíha viny

přehled výher



PŘEDPLATNÉ

Vyberte si jednu z mnoha
variant předplatného,
která bude vyhovovat právě vám.
Stačí pár kliknutí

prekvapeni+darky-300x300 25304



ČTENÁŘSKÉ PŘÍBĚHY

Nabídka témat pro inspiraci
jaké příběhy bychom rádi uveřejnili


retrofoto




Další časopisy nakladatelství Sanoma Magazines Praha, s. r. o.

  • Magazín
  • Diskuze
  • Dotazy
  • Předplatné
vlm
  • O společnosti
  • Portfolio
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Zásady zpracování osobních údajů
  • Všeobecné smluvní podmínky
  • Cookies
  • Zpracování dat
  • Kontaktní místo DSA Překvapení
  • Zpráva o moderaci obsahu dle DSA
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s. 2018. Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465. Created by Sabre s.r.o.