Seznam výherců
Nejnovější výherci
- Jana Kümmelová (Jarošov nad Nežárkou) (Dárková poukázka: Nabídka Medového dvorku)
- Anna Lišková (Mladá Boleslav) (Dárková poukázka: Nabídka Medového dvorku)
- Pavla Kišacová (Dolany u Olomouce) (Dárková poukázka: Nabídka Medového dvorku)
- Dagmar KALCOVSKÁ (PRAHA 6) (Detektivka: Pro dítě to nejlepší )
- Danuše Matušíková (Ústí nad Labem - Brná) (Detektivka: Pro dítě to nejlepší )
- Jiří Šimáček (Šluknov) (WELLNESS balíček pro muže )
- Aneta Krejsová (Hodonín) (WELLNESS balíček pro muže )
- Jarmila Kratochvílová (Zaječí) (2 knihy: Osm detektivů + Doba chemlonová)
- JAN BYDŽOVSKÝ (NEJDEK) (2 knihy: Osm detektivů + Doba chemlonová)
- Miroslav Zachar (Rudolfov) (Balíček pro psa)
- Jaroslava Váverkova (Břestek) (Balíček pro psa)
- Jana Vystrčilová (Modřice) (Audiokniha: Klára a slunce)
- Jitka Štěpánová (Český Krumlov) (Audiokniha: Klára a slunce)
- Věra Konečná (Pačlavice) (Dárková kazeta pro psy)
- JANA BURDOVÁ (ŠLUKNOV) (2 knihy: Kandidát + Stíny nad Pecam Hollow )
- Eva Havlenová (Brno) (2 knihy: Kandidát + Stíny nad Pecam Hollow )
- Anna Mokrošová (Vratimov ) (WELLNESS balíček pro muže )
- Jarmila Byčkovová (Dolní Moravice ) (WELLNESS balíček pro muže )
- Ludmila Olbortová (Jindřichov) (Balíček: Sušené maso pro psy)
- Pavel Babor (České Budějovice ) (Balíček: Sušené maso pro psy)
- Blanka Štoudková (Doubravice nad Svitavou) (Kuchařka: Kouzlo domácí pekárny)
- Adam Pacult (Hodonín) (Kuchařka: Kouzlo domácí pekárny)
- Marie Grossmannová (Česká Lípa) (Audiokniha: Čtvrteční klub amatérských detektivů)
- Martina Halamová (Mohelnice) (Audiokniha: Čtvrteční klub amatérských detektivů)
- Jana Hošková (Třebíč) (2 knihy: Nepřestanu tě milovat + Noční návštěvník)
- Anna Lattenbergová (Vlkoš) (2 knihy: Nepřestanu tě milovat + Noční návštěvník)
- Jana Buchtová (Praha Vinohrady ) (2 knihy ze série Marie Terezie)
- Simona Zusková (Poděbrady) (2 knihy ze série Marie Terezie)
- Ludvík Jaroš (Jihlava) (2 knihy: Rebelské srdce + Lopaty a vykořisťovatelé)
- Marie Harazimová (Kolín) (2 knihy: Rebelské srdce + Lopaty a vykořisťovatelé)
- Olga Kupcová (Turnov) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Jan Šišulák (Česká Lípa) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Andrea Jurásková (Ostrožská Lhota) (Audiokniha: Vango)
- Ladislava Novotná (p. Předklášteří) (Audiokniha: Vango)
- Jitka Kudrnová (Kunčina) (Kniha: Divné děti a smutná kočka)
- Vlasta Kučerová (Slavičín) (Kniha: Divné děti a smutná kočka)
- Martina Fabo (Vyškov) (Kniha: Divné děti a smutná kočka)
- Ludmila Bušová (Třebíč) (Dárková sada dobrůtek pro kočičku)
- Jana Ambrožová (PŘEROV) (2 knihy: Kandidát + Letní sestry)
- Zuzana Sedlářová (České Budějovice) (2 knihy: Kandidát + Letní sestry)
- Oldřich Vavřich (Praha 4) (Balíček pro kočky)
- Zdeněk Bartoň (Valašské Meziříčí) (Balíček pro kočky)
- Yveta Bílková (Děčín 32) (Balíček se dvěma knihami)
- Štěpánka Jelínková (Plzeň) (Balíček se dvěma knihami)
- Dominik Pek (Litoměřice) (Balíček pro pejsky)
- MARIE STEJSKALOVÁ (BRNO) (Balíček pro pejsky)
- Karel Košťál (Nové Město nad Metují) (Vánoční knižní nadílka)
- Pavel Perutka (Černotín) (Vánoční knižní nadílka)
- Iveta Francová (Sezemice) (Vánoční knižní nadílka)
- Jitka Fintesová (Holešov) (Dárkový balíček pro psy)
- Anna Höflerová (Chodov) (Dárkový balíček pro psy)
- Petr Kozojed (Opařany) (Vánoční nadílka pro oči i uši)
- Petr Kovář (Strakonice) (Vánoční nadílka pro oči i uši)
- Miroslav Freiwald (Chrudim) (Poukaz: výtvarný kurz)
- Věra Šmídová (Beroun) (Poukaz: výtvarný kurz)
- Jana Rezková (Holešov ) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Marie Ksandrová (Rokytnice v Orlických horách) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Eliška Křížová (Lomnice nad Lužnicí) (Dárková sada kosmetiky)
- Miroslava Zemánková (Tišnov) (WELLNESS balíček pro muže )
- MILENA ŠTOLZOVÁ (MILEVSKO) (WELLNESS balíček pro muže )
- Kateřina Eliášová (Nový Malín) (Poukaz: tříměsíční členství v Audioteka Klubu)
- Milan Vébr (Znojmo) (Poukaz: tříměsíční členství v Audioteka Klubu)
- Milena Brožovská (Hnátnice) (Poukaz: tříměsíční členství v Audioteka Klubu)
- Zuzana Procházková (Liberec 6) (Balíček Fitmin pro psy)
- ,MARKÉTA PACKOVÁ (IVANČICE) (Balíček Fitmin pro psy)
- Věra Bodnaruková (Moravská Ostrava) (DVD: Myši patří do nebe)
- Bohuslav Tomáš (Králíky) (DVD: Myši patří do nebe)
- Zuzana Sedlářová (České Budějovice) (DVD: Myši patří do nebe)
- Leopold Janík (Mariánské Lázně) (Dárková kosmetická sada)
- Jaroslava Lattenbergová (Mladé Buky) (Permanentka do ZOO parku Nehvizdy u Prahy)
- Helena Katolická (Tvarožná) (Permanentka do ZOO parku Nehvizdy u Prahy)
- Helena Lázničková (Pičín) (Permanentka do ZOO parku Nehvizdy u Prahy)
- Ludmila Pravdová (Litvínov) (Rodinná hra Pirátský poklad)
- Marie Beránková (Újezd u Přelouče) (Rodinná hra Pirátský poklad)
- ZBYŇEK WOJKOVSKÝ (HRANICE) (Rodinná hra Pirátský poklad)
- IVANA HALFAROVÁ (ROHOV) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Denisa Koubová (Hrochův Týnec) (WELLNESS balíček pro ženy od ORIFLAME)
- Lenka Riedlová (Příbram) (2 knihy: Rainer Maria Rilke + Betty a my)
- Zdeněk MYSLIVEČEK (KROPÁČOVA VRUTICE) (2 knihy: Rainer Maria Rilke + Betty a my)
- Ludmila Kresová (Libina) (2 knihy: Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví? + Haškoviny)
- EDITA BODLÁKOVÁ (KAMENICKÝ ŠENOV) (2 knihy: Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví? + Haškoviny)
- Marie Samková (Jihlava) (Krmivo pro malé psy)
- Roman Urbanec (Hradec Králové 9) (Krmivo pro malé psy)
- VLASTA SAZMOVÁ (České Budějovice) (Kniha: Betty a my + Zdravě a chutně)
- Josef Zikuda (Radvanice) (Kniha: Betty a my + Zdravě a chutně)
- Zlatka Hoňková (Polanka nad Odrou) (Kniha: Coco Pinchardová - Následky lásky a sexu + Padesátka )
- Jitka Zadražilová (Písek) (Kniha: Coco Pinchardová - Následky lásky a sexu + Padesátka )
- Stanislav Rapant (Horní Věstonice) (Kniha: Coco Pinchardová - Následky lásky a sexu + Padesátka )
- KAREL PRAŽÁK (KLADNO-ROZDĚLOV) (Dvě knihy z akce Velký knižní čtvrtek)
- Marie Valečková (KOLOVEČ) (Dvě knihy z akce Velký knižní čtvrtek)
- Monika Žďárská (Heřmanův Městec ) (Kniha: Dopisy od Sisi + Konvertitka)
- Dagmar Robová (Vlkoš u Přerova) (Kniha: Dopisy od Sisi + Konvertitka)
- Renata Škopková (pošta Břasy 1) (Kniha: Velrybí divadlo)
- Mária Dovičáková (Jeseník) (Kniha: Velrybí divadlo)
- Libuše Stloukalová (Brno) (Desková hra: Nastupovat, prosím)
- Jarmila Pattiová (Dolní Studénky) (Desková hra: Nastupovat, prosím)
- Miroslav Vondřička (Praha 11) (Desková hra: Nastupovat, prosím)
- LENKA ŠILBACHOVÁ (PASKOV) (Kniha: Sama v Tokiu)
- Lenka Paďourová (Pardubice) (Kniha: Sama v Tokiu)
- Květa Horáková (Plzeň) (2 knihy: Betty a my + Radosti a strasti single ženy)